Polska Gildia RevolutioN

Polska Gildia Serwer Maya

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-06-16 15:37:34

dzambalaja

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-16
Posty: 1
Punktów :   

Dzambalaja

Klasa: Warrior
Subklasa:niezdecydowany
LvL: 1


1. Chcę wstąpić do was do gildii ponieważ rozpoczynam grę po długiej przerwie i lepiej by było zacząć grę wśród swoich oraz z drobną pomocą ,a w dodatku przeglądając forum silkroada wasza gildia najbardziej przypadła mi do gustu.A pożytek ze mnie taki że jestem doświadczonym graczem i mogę pomóc w każdej kwestii jeżeli tylko da rade .No i gp gildii nabije .
2. Grałem na innym serwerze mianowicie Uranusie.Byłem tam w jednej z większych polskiich gildii a opuściłem ją ponieważ skończyłem grać ze względu na braku czasu oraz obowiązki jakie wtedy miałem, a konto oddałem staremu znajomemu.
3. W silkroada grałem 4 lata a następnie miałem ok. 1,5 roczną przerwe.Ciężko jednoznacznie określić ile spędzam dziennie przy silku ale zapewne bedzie to od 2 do 8h. Nieraz wiecej nieraz mniej a komp wiadomo chodzi prawie 24/7 więc można zrobić pożytek podczas "afku" .
4. Oczekuję miłej, przyjaznej atmosfery i pomocy na starcie bo wiadomo ciężko sie wybić na początku zaczynając samemu na nowym serwie.
5. Zainteresowania informatyka i takie tam... ;p ,wiek 21 , Słucham głównie polskiego rapu , ( nie biegam i nie krzyczę JP ) Kaliber,Molesta,Eldoka,Ostr ,Pih,Słoń ;p... i czasem jakis hardstyle;p.Lubię również czasem wypić w dobrym towarzystwie . Co by tu jeszcze dopisać.. Pozytywnie Pierdolnięty..
6. O gildii dowiedziałem się z forum silkroad-online.pl.

to by było na tyle pozdrawiam !

Ostatnio edytowany przez dzambalaja (2011-06-16 15:38:00)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.neuroshima-pbf.pun.pl www.inz-srodowiska-uksford.pun.pl www.wwemagnus.pun.pl www.narutoninjagra.pun.pl www.polskimaxserwer.pun.pl